|
Sector: Bouw - Installaties |
|
|
Vanaf 1 januari 2011 moet het extra warmteverlies van bouwknopen verplicht worden ingerekend in het K- en het E-peil. Deze bouwknopen reken je in volgens de beschreven methodiek in de bijlage van het Energiebesluit van 19 november 2010, gepubliceerd in het Staatsblad op 8 december 2010. In deze opleiding toetst de docent de werking en voorschriften van de softwareversie 1.5 (lanceringsdatum eind januari 2011) aan enkel specifieke uit de praktijk geplukte gevallen. Doelgroep - Architecten
- Burgerlijk en industrieel ingenieurs
- Ingenieur-architecten
- EPB-verslaggevers
- Medewerkers studiebureaus
- Aannemers en installateurs
- Werf- en projectleiders
- Veiligheidscoördinatoren
- Bachelors bouwkunde
- Bouwkundig tekenaars
- Bouwpromotoren
- Hogeschooldocenten
- Iedereen die op professionele basis in aanraking komt met de EPB-norm
Programma De bouwknopen worden ingerekend volgens de beschreven methodiek in de bijlage van het Energiebesluit van 19 november 2010, ook gepubliceerd in het BS op 8 december 2010. Sedert eind januari 2011 zijn de EPB-deskundigen aan de slag met de EPB-software versie 1.5. De Syntra-docent leert je hoe je het best met deze tool aan de slag kunt gaan aan de hand van realistische praktijkvoorbeelden. Tegelijk wijst hij je op moeilijkheden en valkuilen. Toelatingsvoorwaarden Iedereen die op professionele basis in aanraking komt met de EPB-wetgeving. Inschrijvingen & inlichtingen Naast online inschrijven kan je voor al onze opleidingen ook schriftelijk (via e-mail of fax) of aan het onthaal van onze campussen inschrijven. Je kan hier een inschrijvingsfiche downloaden. Inschrijvingen richt je best uitsluitend aan de campus waar je de opleiding wenst te volgen. Je vindt hier al hun contactgegevens Opleidingscheques Deze opleiding kan je betalen via KMO-portefeuille maar komt niet in aanmerking voor betaling met opleidingscheques.
| | Er is voor deze opleiding momenteel nog geen concrete opleidingsinformatie beschikbaar. In de toekomst wordt deze opleiding waarschijnlijk opnieuw in één van onze campussen georganiseerd. Deze opleiding werd in het verleden reeds georganiseerd in volgende campus(sen): Gent en Sint-Niklaas.
Zodra de startdata bekend zijn worden deze op onze website gepubliceerd en kan je online inschrijven. Wens je nog aanvullende informatie? Neem dan contact op met een campus waar de opleiding reeds georganiseerd werd. Ze helpen je graag verder.
| | |
| |
|