In deze opleiding leer je via praktische oefeningen de carrosserieplaat te bewerken en de basistechniek van plaatrollen toe te passen. Een groot "doe" gehalte loopt als een rode draad door al onze praktijkmodules (waar nodig ondersteund door een theoretische basis). Als toemaatje kunnen de cursisten profiteren van de talloze tips en tricks die de docenten via hun jarenlange ervaring hebben opgedaan.
DoelgroepIedereen die met de specifieke technologische moeilijkheden van de restauratie business geconfronteerd wordt.
LesprogrammaTheorie: - Handgereedschap - Platen - Afschrijven op plaat - Bewerkingen: rollen, krimpen rekken, snijden, rollen moluren, plooien met vingerplooibank - Elektrische gereedschap - Puntlassen - Veiligheid op het werk Praktijk: - Aftekenen en snijden van plaat - Plooien met plooibank - Rollen van moluren volgens model - Uitdeuken met hamer en rasp - Vormen met de rolmachine - Gedeeltelijke herstelling van orginele old-timeronderdelen - Oefeningen op vraag en aanbod naargelang de beschikbare tijd.
Inschrijvingen & inlichtingenNaast online inschrijven kan je voor al onze opleidingen ook schriftelijk (via e-mail of fax) of aan het onthaal van onze campussen inschrijven. Je kan hier een inschrijvingsfiche downloaden. Inschrijvingen richt je best uitsluitend aan de campus waar je de opleiding wenst te volgen. Je vindt hier al hun contactgegevens
| | Er is voor deze opleiding momenteel nog geen concrete opleidingsinformatie beschikbaar. In de toekomst wordt deze opleiding waarschijnlijk opnieuw in één van onze campussen georganiseerd. Deze opleiding werd in het verleden reeds georganiseerd in volgende campus(sen): Asse.
Zodra de startdata bekend zijn worden deze op onze website gepubliceerd en kan je online inschrijven. Wens je nog aanvullende informatie? Neem dan contact op met een campus waar de opleiding reeds georganiseerd werd. Ze helpen je graag verder.
| | |
| |