|
Sector: Voeding & Horeca - Wijn |
|
|
Frankrijk kent tal van druivenrassen die overal ter wereld opduiken : denken we maar aan de pinot noir of de chardonnay. Geen wijnland of men vindt ze terug. Daarnaast zijn er ook een aantal rassen die uitsluitend in Frankrijk gebruikt worden en er bovendien zelfs moeten ‘vechten’ voor hun behoud. Bij het afsluiten van het feestjaar ter gelegenheid van ’15 jaar Vlaamse wijnacademie’ lijkt het ons bijzonder interessant om even stil te staan bij oude en zeldzame rassen. De “Romorantin” en de “Tibouren” die elk op hun terrein vechten voor erkenning. De “Prunelard” en de “Alicante” die hopen op erkening die ze verdienen…. De “Mondeuse” die de strijd lijkt te winnen en last but no least de “Marsellan” die binnenkort zijn intrede doet in de Rhône appellaties. Als gastdocent voor deze uitzonderlijke avond ontvangen we: Marie Josée RICHAUD, oenoloog en docent aan de université du vin in Suze-La-Rousse. Zoals gebruikelijk wordt de avond afgesloten met een degustatie van de voorgestelde druivenrassen. Aanvullende informatie De uiteenzetting zal volledig in het Frans verzorgd worden. Inschrijvingen & inlichtingen Naast online inschrijven kan je voor al onze opleidingen ook schriftelijk (via e-mail of fax) of aan het onthaal van onze campussen inschrijven. Je kan hier een inschrijvingsfiche downloaden. Inschrijvingen richt je best uitsluitend aan de campus waar je de opleiding wenst te volgen. Je vindt hier al hun contactgegevens Opleidingscheques Deze opleiding kan je betalen via KMO-portefeuille maar komt niet in aanmerking voor betaling met opleidingscheques.
| | Er is voor deze opleiding momenteel nog geen concrete opleidingsinformatie beschikbaar. In de toekomst wordt deze opleiding waarschijnlijk opnieuw in één van onze campussen georganiseerd. Deze opleiding werd in het verleden reeds georganiseerd in volgende campus(sen): Oudenaarde.
Zodra de startdata bekend zijn worden deze op onze website gepubliceerd en kan je online inschrijven. Wens je nog aanvullende informatie? Neem dan contact op met een campus waar de opleiding reeds georganiseerd werd. Ze helpen je graag verder.
| | |
| |
|